Aktualności

Łowienie ryb z przewodnikiem. Zdjęcia !Łowienie ryb z przewodnikiem. Zdjęcia !
2018-06-10 // czytaj cały
Pan Piotr powrócił do wędkarstwa muchowego po prawie 35 latach. Jak sam stwierdził bawił się przy tym jak małe dziecko. Wraz z naszym przewodnikiem Szymkiem odwiedził rzeki Czarny Dunajec oraz Białkę. Stwierdził że Podhalańskie pstrągi są przecudowne. Z tego cieszymy się i my !
Za nami kolejna udana wyprawa wędkarska na Podhalu !Za nami kolejna udana wyprawa wędkarska na Podhalu !
2018-05-27 // czytaj cały
Maj, soczysta zieleń, krystaliczna rzeka i sporo pstrągów potokowych. Tak pokrótce można streścić nasza minioną wyprawę muchową. Nasi kolejni goście przyjechali z USA, a Kamil nasz przewodnik wędkarski pokazał im jak w pigułce wygląda wędkarstwo muchowe nad Białką.
Z wizytą w profesjonalnej hodowli łososiaZ wizytą w profesjonalnej hodowli łososia
2018-05-20 // czytaj cały
Przy okazji wizyty w Norwegii udało nam się odwiedzić profesjonalną hodowlę łososi. Szczerze mówiąc hodowla to chyba niewłaściwe słowo w tym przypadku. Tak naprawdę była to ogromna, skomputeryzowana fabryka tych ryb. Zakłady Grieg Seafood są wiodącym światowym producentem łososi, których zdolność produkcyjna wynosi 90 000 ton tuszy łososia rocznie.
Zapraszamy na wyjazd muchowy do Bośni !Zapraszamy na wyjazd muchowy do Bośni !
2018-05-01 // czytaj cały
Bośnia i Hercegowina to kolejny kierunek wędkarski, jaki możemy Państwu zaprezentować. Planujemy wyjazd w dniach 16-20 lub 18-22, w lipcu tego roku. Proponujemy trzy pełne dni łowienia wraz z przejazdem. Zapraszamy serdecznie ! Ilość miejsc ograniczona.
Słowenia 2018 - fotorelacja z naszej wędkarskiej wyprawySłowenia 2018 - fotorelacja z naszej wędkarskiej wyprawy
2018-04-09 // czytaj cały
Słowenia - wędkarski raj, śni się po nocach niejednemu muszkarzowi, który już tam był.
Po zeszłorocznej wyprawie wiedziałem, że musimy tam wrócić zwartą ekipą i w tym roku. Jak było tym razem ? Oto relacja. Zapraszam serdecznie !
Zima w pełni a my łowimy na muchę !Zima w pełni a my łowimy na muchę !
2018-02-21 // czytaj cały
Mróz, śnieg i zimy wiatr tak w skrócie można opisać dzisiejszą aurę nad wodą. Wraz z Łukaszem wybraliśmy się nad Białkę. Warunki nie były łatwe ale dzień spędziliśmy bardzo aktywnie i sympatycznie.
Wesołych Świąt !Wesołych Świąt !
2017-12-24 // czytaj cały
W tym świątecznym już czasie chcielibyśmy życzyć wszystkim wędkarskim zapaleńcom dużo zdrowia i radości ! Zadowolenia z życia oraz samych sukcesów. A w nadchodzącym nowym roku więcej wędkarskich dni i rekordowych okazów na muchę !
Wodom cześć !
Słowenia 2018 ! Kolejny wyjazd w dniach 3-7.04.2018Słowenia 2018 ! Kolejny wyjazd w dniach 3-7.04.2018
2017-10-06 // czytaj cały
Zapraszamy na kolejną ekskluzywną wycieczkę do marmurkowego raju ! Wyjeżdżamy początkiem kwietnia, czyli w najlepszym miesiącu w roku do złowienia tej niesamowitej i unikatowej ryby. Marmorata to endemiczny gatunek i występuje tylko w niewielu miejscach na ziemi. Gwarantujemy, że na wyprawie z nami będziesz miał z nią kontakt !
Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na InstagramZapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Instagram
2017-09-26 // czytaj cały
Od jakiegoś czasu staramy się być aktywni na Instagram. Zachęcamy do odwiedzenia naszego profilu i do zostawienia lajka !
Kolejna lekcja łowienia na sztuczną muchęKolejna lekcja łowienia na sztuczną muchę
2017-09-04 // czytaj cały
W ostatnich dniach sezonu pstrągowego mieliśmy przyjemność przeszkolenia chłopaków, którzy chcieli zacząć przygodę z wędkarstwem muchowym. Poznali więc techniki łowienia na sztuczna muchę, dowiedzieli się jakie obierać stanowiska aby złowić daną rybę a także zdobyli wiedzę na temat naszych Podhalańskich górskich rzek !
[1] 2 3 4 5 ... 22 » następna
YouTube
instagram