Aktualności

Słowenia 2019. Zapraszamy do udziału !Słowenia 2019. Zapraszamy do udziału !
2018-11-25 // czytaj cały
Witajcie ! W przyszłym roku tj. 23-28.04.2019 organizujemy kolejny już wyjazd w nasze sprawdzone łowiska pstrąga marmurkowego na Słowenii. Planujemy wyjazd zaraz po świętach wielkanocnych 2019 - 2 dni przejazdu i aż 4 pełne dni łowienia. Zapisz się już dziś. Ilość miejsc ograniczona !
Jesienne nimfowanie nad BiałkąJesienne nimfowanie nad Białką
2018-10-29 // czytaj cały
Jak jesień to lipienie, a jak podwyższona i mętna woda to nimfa. Razem z naszą kursantka zabraliśmy się ostro do roboty. Warunki nie były łatwe ale jakoś daliśmy radę :-)
Program ,,Taaaka Ryba" z Białki i Czarnego DunajcaProgram ,,Taaaka Ryba" z Białki i Czarnego Dunajca
2018-09-14 // czytaj cały
Przypomnijmy sobie dwa naprawdę ciekawe odcinki programu Jurka Biedrzyckiego ,,Taaaka Ryba". Jurek był wspaniałym i ciepłym człowiekiem, a praca na planie tego programu u jego boku było niesamowitym przeżyciem. Bardzo dobrze wspominam te chwile, dlatego przypomnijmy sobie je jeszcze raz. Zapraszam serdecznie.
Dwa dni łowienia i zwiedzania za namiDwa dni łowienia i zwiedzania za nami
2018-07-17 // czytaj cały
Jak na muchę to Podhale, a jak Podhale to i tutejsze atrakcje ! Wspólnie z Marcinem i Mateuszem łowiliśmy nad Białka i nad Dunajcem. Był też czas na odwiedzenie ośrodka zarybieniowego w Łopusznej, zwiedzenie tradycyjnej góralskiej bacówki a także naszej pracowni pszczelarskiej !
Łowienie ryb z przewodnikiem. Zdjęcia !Łowienie ryb z przewodnikiem. Zdjęcia !
2018-06-10 // czytaj cały
Pan Piotr powrócił do wędkarstwa muchowego po prawie 35 latach. Jak sam stwierdził bawił się przy tym jak małe dziecko. Wraz z naszym przewodnikiem Szymkiem odwiedził rzeki Czarny Dunajec oraz Białkę. Stwierdził że Podhalańskie pstrągi są przecudowne. Z tego cieszymy się i my !
Za nami kolejna udana wyprawa wędkarska na rzekach Podhala !Za nami kolejna udana wyprawa wędkarska na rzekach Podhala !
2018-05-27 // czytaj cały
Maj, soczysta zieleń, krystaliczna rzeka i sporo pstrągów potokowych. Tak pokrótce można streścić nasza minioną wyprawę muchową. Nasi kolejni goście przyjechali z USA, a Kamil nasz przewodnik wędkarski pokazał im jak w pigułce wygląda wędkarstwo muchowe nad Białką.
Z wizytą w profesjonalnej hodowli łososiaZ wizytą w profesjonalnej hodowli łososia
2018-05-20 // czytaj cały
Przy okazji wizyty w Norwegii udało nam się odwiedzić profesjonalną hodowlę łososi. Szczerze mówiąc hodowla to chyba niewłaściwe słowo w tym przypadku. Tak naprawdę była to ogromna, skomputeryzowana fabryka tych ryb. Zakłady Grieg Seafood są wiodącym światowym producentem łososi, których zdolność produkcyjna wynosi 90 000 ton tuszy łososia rocznie.
Słowenia 2018 - fotorelacja z naszej wędkarskiej wyprawySłowenia 2018 - fotorelacja z naszej wędkarskiej wyprawy
2018-04-09 // czytaj cały
Słowenia - wędkarski raj, śni się po nocach niejednemu muszkarzowi, który już tam był.
Po zeszłorocznej wyprawie wiedziałem, że musimy tam wrócić zwartą ekipą i w tym roku. Jak było tym razem ? Oto relacja. Zapraszam serdecznie !
Zima w pełni a my łowimy na muchę !Zima w pełni a my łowimy na muchę !
2018-02-21 // czytaj cały
Mróz, śnieg i zimy wiatr tak w skrócie można opisać dzisiejszą aurę nad wodą. Wraz z Łukaszem wybraliśmy się nad Białkę. Warunki nie były łatwe ale dzień spędziliśmy bardzo aktywnie i sympatycznie.
Wesołych Świąt !Wesołych Świąt !
2017-12-24 // czytaj cały
W tym świątecznym już czasie chcielibyśmy życzyć wszystkim wędkarskim zapaleńcom dużo zdrowia i radości ! Zadowolenia z życia oraz samych sukcesów. A w nadchodzącym nowym roku więcej wędkarskich dni i rekordowych okazów na muchę !
Wodom cześć !
[1] 2 3 4 5 ... 22 » następna
YouTube
instagram