Aktualności

Słowenia 2018 ! Kolejny wyjazd w dniach 3-7.04.2018Słowenia 2018 ! Kolejny wyjazd w dniach 3-7.04.2018
2017-10-06 // czytaj cały
Zapraszamy na kolejną ekskluzywną wycieczkę do marmurkowego raju ! Wyjeżdżamy początkiem kwietnia, czyli w najlepszym miesiącu w roku do złowienia tej niesamowitej i unikatowej ryby. Marmorata to endemiczny gatunek i występuje tylko w niewielu miejscach na ziemi. Gwarantujemy, że na wyprawie z nami będziesz miał z nią kontakt !
Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na InstagramZapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Instagram
2017-09-26 // czytaj cały
Od jakiegoś czasu staramy się być aktywni na Instagram. Zachęcamy do odwiedzenia naszego profilu i do zostawienia lajka !
Kolejna lekcja łowienia na sztuczną muchęKolejna lekcja łowienia na sztuczną muchę
2017-09-04 // czytaj cały
W ostatnich dniach sezonu pstrągowego mieliśmy przyjemność przeszkolenia chłopaków, którzy chcieli zacząć przygodę z wędkarstwem muchowym. Poznali więc techniki łowienia na sztuczna muchę, dowiedzieli się jakie obierać stanowiska aby złowić daną rybę a także zdobyli wiedzę na temat naszych Podhalańskich górskich rzek !
Muchowe wakacje na PodhaluMuchowe wakacje na Podhalu
2017-08-17 // czytaj cały
Co prawda nie dodaję tutaj zbyt wielu wędkarskich zdjęć, ale z całą pewnością mogę powiedzieć, że w te mijające już wakację ryby nieźle współpracowały. Z braku czasu nie dodawałem częstych aktualności ale postaram się to nadrobić. Zdjęć jest sporo.
Lipcowa nauka wędkarstwa muchowegoLipcowa nauka wędkarstwa muchowego
2017-08-02 // czytaj cały
Wakacje, pełne słońce, górska rzeka. W takich okolicznościach odbyliśmy jedno z naszych ostatnich spotkań nad wodą. Denis dojechał z Ukrainy, Michał z kolei z Islandii. W takim gronie spenetrowaliśmy środkowy bieg rzeki Białki !
Wędkarstwo muchowe na SłowacjiWędkarstwo muchowe na Słowacji
2017-06-18 // czytaj cały
Słowacja zawsze raczyła nas pięknymi pstrągami. Co więcej - pstrągi łowiliśmy tutaj w dużych ilościach ! Dlatego korzystając z dobrej pogody, wybraliśmy się kolejny raz w muchowe rejony Słowacji. Jak było ? Zobaczcie sami...
Krajobrazowy odcinek rzeki BiałkiKrajobrazowy odcinek rzeki Białki
2017-06-13 // czytaj cały
Pewnie wielu z was, chociaż nie wszyscy, wiedzą w jakiej okolicy płynie rzeka Białka. Jej bieg rozpoczyna się wysoko w Tatrach dlatego widoki, otoczenie oraz całościowe doznania estetyczne są niesamowite i niespotykanie. Tym razem łowiliśmy tuż przy granicy Tatrzańskiego Parku Narodowego.
Nad Białką wiosna w pełni. Pstrągi potokowe biorąNad Białką wiosna w pełni. Pstrągi potokowe biorą
2017-05-24 // czytaj cały
Obfite deszcze jakie w ostatnim czasie nawiedziły Podhale mocno pobudziły roślinność. Brzegi rzeki są już zielone a pstrągi potokowe dobrze odżywione i bardzo waleczne. Sezon muchowy rozpoczął się na dobre. Zapraszamy na ryby !
Pstrągi potokowe z BiałkiPstrągi potokowe z Białki
2017-05-09 // czytaj cały
W ostatnim czasie Białka niosła naprawdę wysoka wodę. W niektórych miejscach siła rzeki zmieniła nawet koryto. W związku z tym pojawiło się sporo nowych miejscówek wartych uwagi. Dzisiejsze 3 godziny łowienia dały bardzo dobry efekt. Było sporo drobnicy która nie pozwoliła się nudzić, ale również dużo większe pstrągi.
Reportaż z niesamowitej wyprawy na Słowenię!Reportaż z niesamowitej wyprawy na Słowenię!
2017-04-10 // czytaj cały
Malowniczy górzysty kraj a w nim niezliczone ilości krystalicznych rzek. Uprzejmość miejscowych ludzi i wyśmienite, tradycyjne jedzenie. Olbrzymie pstrągi marmurowe, potkowce i stada lipieni pływające tuż pod nogami. Czy można sobie wyobrazić lepszy wędkarski urlop ? Zapraszam na reportaż z cudownej wyprawy na Słowenię.
poprzednia « 1 [2] 3 4 5 ... 22 » następna
YouTube
instagram