Aktualności

Słoneczny, wędkarski dzień nad BiałkąSłoneczny, wędkarski dzień nad Białką
2017-04-02 // czytaj cały
A więc ruszył nowy sezon. Pierwszy dzień kwietnia spędziliśmy nad Białką i to nie prima aprilis ! Zwiedziliśmy spory kawał rzeki Białki. Zmieniając muchowe metody złowiliśmy kilka niewielkich pstrągów. Na prawdziwe ożywienie ryb w rzece musimy jeszcze poczekać. Woda jest nadal bardzo zimna a to wpływa na żerowanie ryb. Druga połowa kwietnia będzie już z pewnością o niebo lepsza !
Lipienie z SanuLipienie z Sanu
2016-10-29 // czytaj cały
Jak co roku wybraliśmy się nad San w poszukiwaniu lipieni. Było zimo ale bezwietrznie, dlatego łowiliśmy na suchą muchę która o tej porze roku jest najlepsza, jeżeli chodzi o lipienie. Zobaczcie na zdjęcia !
Za nami kolejna udana wyprawa muchowa !Za nami kolejna udana wyprawa muchowa !
2016-08-05 // czytaj cały
Nad muchowe rzeki Podhala zawitały upały. Sierpień to ostatni czas kiedy można łowić pstrągi potokowe. Od 1 września obowiązuje już okres ochronny tego gatunku, a w październiku pstrąg wyrusza na tarło. Warto więc wykorzystać ostatni miesiąc sezonu pstrągowego i wybrać się nad rzekę. Tym bardziej, że ryby nieźle biorą !
Kilka zdjęć z ostatnich wypadów wędkarskichKilka zdjęć z ostatnich wypadów wędkarskich
2016-08-02 // czytaj cały
Sezon trwa w najlepsze a my intensywnie łowimy. Pogoda dosyć zmienna jak to w górach ale można powiedzieć, że ogólnie na plus. Dodajemy kilka najnowszych fotek z górskich rzek !
Nowe oblicze rzeki BiałkiNowe oblicze rzeki Białki
2016-07-25 // czytaj cały
Może niewielu z was wie, że przez Białkę przetoczyła się ogromna woda. Wręcz powodziowa. Aktualnie koryto tej rzeki nie przypomina w ogóle tego poprzedniego. Kto chce łowić ryby na muchę skutecznie, musi na nowo poznać tę chimeryczną rzekę. Białka ma teraz zupełnie nowe, atrakcyjne oblicze.
Nauka wędkarstwa muchowego dla najmłodszych :-)Nauka wędkarstwa muchowego dla najmłodszych :-)
2016-07-13 // czytaj cały
Tym razem wybraliśmy się wraz z Mackiem nad Białkę w celu poćwiczenia łowienia na długą oraz krótką nimfę. Przewidywania pogodowe nie były najlepsze. Cały czas nad naszymi głowami wisiały ciężkie, ciemne chmury. Wędkowanie udało się skończyć tuz przed deszczem. Dobry dzień !
Wędkarstwo muchowe nad Białką - zdjęcia !Wędkarstwo muchowe nad Białką - zdjęcia !
2016-07-07 // czytaj cały
Piękny dzień nad Białką...Nad rzeką przywitała nas bardzo słoneczna pogoda i krystalicznie czysta woda. Obawialiśmy się, że ciężko będzie coś złowić przy tak przejrzystej wodzie. Na szczęście tak nie było i nasza wyprawa była obfita w ryby. Łowiliśmy na krótką nimfę w dużych dołkach ze spokojnym nurtem. W podbieraku zameldowało się kilka miarowych pstrągów potokowych. Ten dzień spokojnie można zaliczyć do udanych.
Wakacje nad muchową rzeką !Wakacje nad muchową rzeką !
2016-06-24 // czytaj cały
Wędkowanie na muchę w czasie upałów bywa dosyć trudne. Dzisiaj termometr wskazał aż 35 stopni. Było gorąco i parno a rybki jakoś dały skusić się do brania. Dobry dzień w dobrym towarzystwie !
FLY FISHING W NAJLEPSZYM WYDANIU. Czyli ogromne pstrągi z naszej ostatniej wyprawy !FLY FISHING W NAJLEPSZYM WYDANIU. Czyli ogromne pstrągi z naszej ostatniej wyprawy !
2016-06-15 // czytaj cały
Wyjazd zorganizowany bardzo szybko, po dosłownie jednym telefonie. Wybraliśmy się na łowisko pstrągowe które w ostatnim czasie obdarowywało muszkarzy pięknymi okazami kropkowańców. Nie zawiedliśmy się i my. Ryby jakie złowiliśmy na miarce wskazywały - 64,60,58 i 56 cm. To było istne szaleństwo !
W dniach 8-10 lipiec zapraszamy na wędkarski weekend na Słowację !W dniach 8-10 lipiec zapraszamy na wędkarski weekend na Słowację !
2016-06-08 // czytaj cały
W dniach 8 - 10 lipiec tj. piątek - niedziela ruszamy na ryby na Słowację. Chyba nie trzeba przedstawiać atrakcji tamtejszych rzek. W planie są dwa nowe łowiska do zrobienia. Po więcej informacji zapraszam do zakładki -,,umów się na wyprawę". Zapraszam !
poprzednia « 1 2 [3] 4 5 ... 22 » następna
YouTube
instagram