Aktualności

Trzy dni muchowania nad Dunajcem.Trzy dni muchowania nad Dunajcem.
2015-08-26 // czytaj cały
Właśnie zakończyliśmy kolejną już wyprawę w tym roku. Tym razem na cel obraliśmy Dunajec, a dokładnie jego specjalną część. Naszymi gośćmi byli początkujący wędkarze z Francji. To były emocjonujące trzy dni łowienia !
Sierpniowy potokowiec z ciężkiej linki !Sierpniowy potokowiec z ciężkiej linki !
2015-08-13 // czytaj cały
Tegoroczna, druga połowa wakacji jest niemiłosiernie gorąca. Górskie strumienie niosą drastycznie niską wodę, a jej temperatura jest znacznie podwyższona. Dlatego aby dobrać się do grubego pstrąga, trzeba dobrać odpowiednią taktykę. Prezentuję kolejnego pięknego pstrąga potokowego, którego udało mi się skusić na streamera.
II Puchar Białki już za nami. ZdjęciaII Puchar Białki już za nami. Zdjęcia
2015-08-12 // czytaj cały
,,Puchar Białki” czyli firmowa impreza tamtejszego koła wędkarskiego PZW odbyła się już po raz drugi. Zawody rozgrywane są nad Białką czyli nad jedną z najpiękniejszych rzek muchowych naszego kraju. Próżno szukać podobnych zawodów na których łowi się w typowo górskim terenie, na tle Tatr. Zmagania te rozpoczynają wielka imprezę polową pod nazwą ,,Festyn Białczański" która co roku odbywa się u podnóża tamtejszych stoków narciarskich. Każdego roku możemy posłuchać koncertów największych gwiazd muzyki scenicznej. Tego roku był to m.in. Dżem oraz Urszula. Tak więc ,,Puchar Białki’’ to impreza nie tylko dla wędkarzy ale również dla całej rodziny !
Opinia naszych gości na temat wyprawy muchowejOpinia naszych gości na temat wyprawy muchowej
2015-07-24 // czytaj cały
Poniżej rekomendacja naszych gości którzy odwiedzili nas tego roku. Zapraszamy na wyprawy !
Piękne pstrągi tęczowe z kolejnej wyprawy !Piękne pstrągi tęczowe z kolejnej wyprawy !
2015-07-21 // czytaj cały
Wraz z kolejnymi gośćmi udaliśmy się na doskonała rzekę pstrągową. Już od dłuższego czasu utrzymuje się słoneczna pogoda dlatego mogliśmy liczyć na dobre brania ryb. Połowiliśmy ! I to bardzo dobrze !
Kręcimy nowy odcinek Taaakiej Ryby. Tym razem Czarny Dunajec.Kręcimy nowy odcinek Taaakiej Ryby. Tym razem Czarny Dunajec.
2015-07-21 // czytaj cały
W przeciągu ostatnich dni mieliśmy kolejną okazję gościć Jurka Biedrzyckiego wraz z jego ekipą filmową. Piękna pogoda jaka zawitała nad Podhalańskie tereny dała nam możliwość nakręcenia niesamowitych zdjęć. Kościółek w Witowie, panorama Tatr, kręcenie much, wiele ciekawostek i łowienie dzikich, górskich pstrągów. To wszystko już w pierwszym odcinku, nowej ramówki Taaakiej Ryby tej jesieni w Polsat Play !
Mamy okładkę Wiadomości Wędkarskich !Mamy okładkę Wiadomości Wędkarskich !
2015-07-19 // czytaj cały
W największym miesięczniku wędkarskim w Polsce ,, Wiadomości Wędkarskie" jesteśmy widoczni od czerwca, zeszłego roku. W końcu nadszedł czas na okładkę !
Nasza nowa produkcja filmowa. Wideo relacja z wyprawy Słowackiej !Nasza nowa produkcja filmowa. Wideo relacja z wyprawy Słowackiej !
2015-07-13 // czytaj cały
Pamiętacie naszą wyprawę na Słowackie pstrągi ? Przedstawiamy wideo relację z tej pstrągowej ekspedycji. Mamy nadzieję, że nasze filmy spełniają wasze oczekiwania. Wspomniany wyjazd odbył się w kwietniu tego roku i obfitował w duże okazy pstrągów. Już 18 lipca ponownie wyruszamy na tę rzekę. Zapraszam do oglądania i komentowania !
WAKACYJNY KONKURS !!! Pstrągowe okazy !WAKACYJNY KONKURS !!! Pstrągowe okazy !
2015-06-26 // czytaj cały
Uczniowie, studenci, nauczyciele... wszyscy doczekali się w końcu wakacji. A co oznaczają one dla nas wędkarzy ? No cóż można powiedzieć... Chyba tylko to, że nadeszły najgrubsze miesiące muchowe, w których nasi kropkowani przyjaciele chętnie będą z nami współpracować !
Łowimy nie tylko pstrągi i lipienie. Tym razem z muchą na sandacze !Łowimy nie tylko pstrągi i lipienie. Tym razem z muchą na sandacze !
2015-06-12 // czytaj cały
W Polsce wędkarstwo muchowe sprowadza się często tylko do łowienia pstrągów i lipieni. Te dwie ryby utożsamiane są najbardziej z muszkarstwem. Nie wielu wędkarzy muchowych łowi inne ryby takie jak szczupaki czy sandacze. Namierzyliśmy doskonałe miejsce sandaczowe gdzie z powodzeniem można łowić je na muchę. Sami zobaczcie !
YouTube
instagram