Aktualności

Odcinek Taaakiej Ryby z Czarnego Dunajca już dostępny !Odcinek Taaakiej Ryby z Czarnego Dunajca już dostępny !
2015-10-19 // czytaj cały
Dwa tygodnie temu odcinek Taaakiej Ryby kręcony nad Czarnym Dunajcem miał swoją premierę w Polsat Play. Dziś możecie zobaczyć ten odcinek na platformie telewizji internetowej ipla.tv za darmo ! Zapraszam na kolejny odcinek Taaakiej Ryby z udziałem górskich rzek.
Nasza kolejna wyprawa wędkarska. Białka oraz OS DunajecNasza kolejna wyprawa wędkarska. Białka oraz OS Dunajec
2015-10-15 // czytaj cały
Tym razem wraz z Tomkiem oraz Darkiem wybraliśmy się nad Dunajec w poszukiwaniu lipieni. Kolejne dni spędziliśmy nad rzeką Białką gdzie nie tylko łowiliśmy ryby ale też znaleźliśmy trochę grzybów. Zapraszam na fotorelację w jesiennej scenerii !
Zarybienie rzeki BiałkiZarybienie rzeki Białki
2015-09-18 // czytaj cały
Tym razem do Białki powędrowało 8000 sztuk pstrąga potokowego. W zeszłym tygodniu rybostan tej rzeki zasiliło natomiast 6000 sztuk lipienia. Miejmy nadzieje, że za kilka lat te niewielkie rybki sprawią dużo radości wędkarzom !
Mamy kolejną okładkę WW !Mamy kolejną okładkę WW !
2015-09-17 // czytaj cały
Dwa miesiące i już druga okładka, w największym miesięczniku wędkarskim w Polsce !!! Tym razem na okładce wylądował kapitalny okaz lipienia. W środku znajdziecie tekst pod tytułem - ,,Na muchowym polu bitwy ". Oczywiście o lipieniach. Zapraszam !
Kilka wspaniałych zdjęć od naszych zaprzyjaźnionych wędkarzy.Kilka wspaniałych zdjęć od naszych zaprzyjaźnionych wędkarzy.
2015-09-11 // czytaj cały
Nasi koledzy po kiju nie próżnują ! Dostaliśmy kilka fantastycznych fotek od znajomych muszkarzy. Sami zobaczcie jak inni wędkarze widzą nadrzeczną przyrodę oraz rybki !
Zapraszamy na wyprawę do Austrii !Zapraszamy na wyprawę do Austrii !
2015-09-02 // czytaj cały
W dniach 1-4 października oraz 15-18 października, wyruszamy na ryby w samo serce Austriackich Alp. Cel podróży to jedna z najpiękniejszych rzek górskich Austrii, która uchodzi do krystalicznego jeziora. Występują w niej naturalne, dzikie pstrągi tęczowe. Oprócz nich łowimy oczywiście pstrągi potokowe, palie jeziorowe oraz lipienie.
Trzy dni muchowania nad Dunajcem.Trzy dni muchowania nad Dunajcem.
2015-08-26 // czytaj cały
Właśnie zakończyliśmy kolejną już wyprawę w tym roku. Tym razem na cel obraliśmy Dunajec, a dokładnie jego specjalną część. Naszymi gośćmi byli początkujący wędkarze z Francji. To były emocjonujące trzy dni łowienia !
Sierpniowy potokowiec z ciężkiej linki !Sierpniowy potokowiec z ciężkiej linki !
2015-08-13 // czytaj cały
Tegoroczna, druga połowa wakacji jest niemiłosiernie gorąca. Górskie strumienie niosą drastycznie niską wodę, a jej temperatura jest znacznie podwyższona. Dlatego aby dobrać się do grubego pstrąga, trzeba dobrać odpowiednią taktykę. Prezentuję kolejnego pięknego pstrąga potokowego, którego udało mi się skusić na streamera.
II Puchar Białki już za nami. ZdjęciaII Puchar Białki już za nami. Zdjęcia
2015-08-12 // czytaj cały
,,Puchar Białki” czyli firmowa impreza tamtejszego koła wędkarskiego PZW odbyła się już po raz drugi. Zawody rozgrywane są nad Białką czyli nad jedną z najpiękniejszych rzek muchowych naszego kraju. Próżno szukać podobnych zawodów na których łowi się w typowo górskim terenie, na tle Tatr. Zmagania te rozpoczynają wielka imprezę polową pod nazwą ,,Festyn Białczański" która co roku odbywa się u podnóża tamtejszych stoków narciarskich. Każdego roku możemy posłuchać koncertów największych gwiazd muzyki scenicznej. Tego roku był to m.in. Dżem oraz Urszula. Tak więc ,,Puchar Białki’’ to impreza nie tylko dla wędkarzy ale również dla całej rodziny !
Opinia naszych gości na temat wyprawy muchowejOpinia naszych gości na temat wyprawy muchowej
2015-07-24 // czytaj cały
Poniżej rekomendacja naszych gości którzy odwiedzili nas tego roku. Zapraszamy na wyprawy !
YouTube
instagram