Aktualności

Jesienna wyprawa nad San. Fotorelacja i zdjęcia podwodne !Jesienna wyprawa nad San. Fotorelacja i zdjęcia podwodne !
2015-11-08 // czytaj cały
Wyprawa na lipienie w Bieszczady już długo chodziła mi po głowie. San to z całą pewnością najlepsza lipieniowa woda w Polsce, a listopad to szczyt sezonu lipieniowego. Dwa telefony zadecydowały, że jedziemy. Andrzej i Jasiu wykazali gotowość bojową. Ruszamy nad San !
Trwa tarło pstrąga potokowego !Trwa tarło pstrąga potokowego !
2015-10-30 // czytaj cały
Jesień to pora kiedy cykl życia pstrąga potokowego zatacza koło. To właśnie teraz na przełomie października i listopada pstrągi wychodzą ze swoich kryjówek i kierują się w górę rzeki. Tam zbudują gniazda tarłowe, gdzie złożą ikrę. W pogoni za jedną samicą może kierować się nawet kilkanaście samców ! To przepiękny spektakl. Każdy miłośnik dzikiej przyrody powinien zobaczyć to na własne oczy.
XXII Międzynarodowy Puchar GłowatkiXXII Międzynarodowy Puchar Głowatki
2015-10-28 // czytaj cały
Za nami kolejna edycja imprezy Krakowskiego Klubu Głowatka. Jak co roku miłośnicy głowacicy spotkali się w hotelu Nad Przełomem, u bram Pienińskiego Parku Narodowego. Pogoda tego roku nie była wymarzona. Czego jednak wymagać skoro jesteśmy praktycznie w górach. Pieniny bowiem są chyba najbardziej urokliwym pasmem górskim w czasie jesiennych dni. Ilość kolorów jakie przybierają tamtejsze klony, jawory czy dęby jest wręcz niezliczona. Zapraszam na relację z pucharu głowatki organizowanego w bajecznej scenerii.
Odcinek Taaakiej Ryby z Czarnego Dunajca już dostępny !Odcinek Taaakiej Ryby z Czarnego Dunajca już dostępny !
2015-10-19 // czytaj cały
Dwa tygodnie temu odcinek Taaakiej Ryby kręcony nad Czarnym Dunajcem miał swoją premierę w Polsat Play. Dziś możecie zobaczyć ten odcinek na platformie telewizji internetowej ipla.tv za darmo ! Zapraszam na kolejny odcinek Taaakiej Ryby z udziałem górskich rzek.
Nasza kolejna wyprawa wędkarska. Białka oraz OS DunajecNasza kolejna wyprawa wędkarska. Białka oraz OS Dunajec
2015-10-15 // czytaj cały
Tym razem wraz z Tomkiem oraz Darkiem wybraliśmy się nad Dunajec w poszukiwaniu lipieni. Kolejne dni spędziliśmy nad rzeką Białką gdzie nie tylko łowiliśmy ryby ale też znaleźliśmy trochę grzybów. Zapraszam na fotorelację w jesiennej scenerii !
Zarybienie rzeki BiałkiZarybienie rzeki Białki
2015-09-18 // czytaj cały
Tym razem do Białki powędrowało 8000 sztuk pstrąga potokowego. W zeszłym tygodniu rybostan tej rzeki zasiliło natomiast 6000 sztuk lipienia. Miejmy nadzieje, że za kilka lat te niewielkie rybki sprawią dużo radości wędkarzom !
Mamy kolejną okładkę WW !Mamy kolejną okładkę WW !
2015-09-17 // czytaj cały
Dwa miesiące i już druga okładka, w największym miesięczniku wędkarskim w Polsce !!! Tym razem na okładce wylądował kapitalny okaz lipienia. W środku znajdziecie tekst pod tytułem - ,,Na muchowym polu bitwy ". Oczywiście o lipieniach. Zapraszam !
Kilka wspaniałych zdjęć od naszych zaprzyjaźnionych wędkarzy.Kilka wspaniałych zdjęć od naszych zaprzyjaźnionych wędkarzy.
2015-09-11 // czytaj cały
Nasi koledzy po kiju nie próżnują ! Dostaliśmy kilka fantastycznych fotek od znajomych muszkarzy. Sami zobaczcie jak inni wędkarze widzą nadrzeczną przyrodę oraz rybki !
Zapraszamy na wyprawę do Austrii !Zapraszamy na wyprawę do Austrii !
2015-09-02 // czytaj cały
W dniach 1-4 października oraz 15-18 października, wyruszamy na ryby w samo serce Austriackich Alp. Cel podróży to jedna z najpiękniejszych rzek górskich Austrii, która uchodzi do krystalicznego jeziora. Występują w niej naturalne, dzikie pstrągi tęczowe. Oprócz nich łowimy oczywiście pstrągi potokowe, palie jeziorowe oraz lipienie.
Trzy dni muchowania nad Dunajcem.Trzy dni muchowania nad Dunajcem.
2015-08-26 // czytaj cały
Właśnie zakończyliśmy kolejną już wyprawę w tym roku. Tym razem na cel obraliśmy Dunajec, a dokładnie jego specjalną część. Naszymi gośćmi byli początkujący wędkarze z Francji. To były emocjonujące trzy dni łowienia !
YouTube
instagram