Baza noclegowa

  
 
Gorskierzeki.pl zaprasza wszystkich wędkarzy do naszej nowo powstałej bazy wędkarskiej. Jako pierwsi w Polsce dysponujemy profesjonalną muchową bazą wędkarską !
  
Idea stworzenia miejsca dla wędkarzy w Białce Tatrzańskiej już jakiś czas chodziła nam po głowie. Już teraz możemy Państwa zaprosić do naszej nowej bazy wędkarskiej która usytuowana jest nad samym brzegiem rzeki Białki !
 
Wielu naszych Przyjaciół przyjeżdżało nad południowe rzeki Polski i szukało miejsca gdzie mogliby wypocząć po całym dniu łowienia. Miejsca gdzie mogliby ukręcić nowe muchy, a gospodarz mógłby im doradzić gdzie warto łowić i jakie przynęty są skuteczne w danym okresie. Dlatego nie zważając na przeciwności losu, stworzyliśmy swoiste miejsce – miejsce, które mamy nadzieję z biegiem czasu nierozerwalnie zwiąże się z  wędkarstwem muchowym w południowej Polsce.
 
Właśnie w Białce Tatrzańskiej przy ul. Pod Grapą 59 mieści się baza noclegowa „Górskich Rzek” do której zapraszamy wszystkich wędkarzy z ich rodzinami. Jako gospodarze, wraz z Danutą Remiasz dołożymy wszelkich starań aby pobyt u nas zapadł na długi czas w pamięci, a wędkowanie nad Białką oraz Dunajcem stało się corocznym rytuałem.
 
Nasz obiekt wędkarski może pomieścić ponad 20 osób. Do dyspozycji naszych gości mamy kilka dużych pokoi 2 i 3 osobowych z łazienkami. Cały dom urządzony jest na styl góralski w drewnie.  Każdy z naszych pokoi posiada oddzielny aneks kuchenny gdzie szybko i przyjemnie można przygotować sobie posiłek. Obiekt jest nowy, oddany do użytku niespełna 2 lata temu - jest miło i przytulnie tak, aby każdy z Was czuł się jak u siebie w domu – z naszej strony dołożymy wszelkich starań, aby tak właśnie było.
 
Przed naszym wędkarskim domem znajduje się miejsce na grill z ławkami, dużym stołem i parasolem. Oferujemy duży parking, zapraszamy również ze zwierzętami które również są u nas mile widziane. Na podwórku swoje miejsce zabaw znajdą również wasze dzieci które będą mogły się wyszaleć w naszym ogrodzie. 
 
Nasza baza noclegowa jest położona na obrzeżach Białki Tatrzańskiej w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Nieopodal znajduje się duży sklep ogólnospożywczy. Obiekt położony jest na skraju lasu łęgowego gdzie w porze letniej obficie rosną wszelkiego rodzaju grzyby. To gratka także dla zapaleńców grzybobrania.  
 
Jak widać, wszystko jest na miejscu. Oczywiście w razie potrzeby służymy pomocą.
 
Kto szuka odrobiny luksusu może także skorzystać z usług Pensjonatu Burkaty***  www.burkaty.pl
Pensjonat Burkaty*** to luksusowy obiekt położony w samym centrum turystycznej miejscowości Białka Tatrzańska. Znajduje się 400 m od największego w Polsce Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska i 500 metrów od basenów geotermalnych Terma Bania.
Mieści się bezpośrednio nad jedyną typu alpejskiego, malowniczą rzeką Białką.
 
 

Zapisy w zakładce ,,umów się na wyprawę".
YouTube
instagram