Baza noclegowa

  
Gorskierzeki.pl zaprasza wszystkich wędkarzy do naszej nowo powstałej bazy wędkarskiej !

Lokalizacja naszej bazy : ul. Obłazowa 240, 34-433 Nowa Biała woj. małopolskie (Podhale) 

Obłazówka  to domki letniskowe dla całej rodziny u podnóża Tatr. Położone są nad samym brzegiem rzeki Białki, na granicy rezerwatu przyrody ,,Przełom Białki". Jest to wprost idealna baza wypadowa do najbardziej popularnych atrakcji na Podhalu. W okół miejscowości Nowa Biała, gdzie zlokalizowana jest nasza baza roztaczają się pasma gór - Gorców, Pienin i Tatr. Z naszej działki mają Państwo doskonały widok na Przełom Białki nad którym górują trzy potężne Tatrzańskie szczyty tj. Łomnica, Durny Szczyt i Mały Durny Szczyt. Zapraszamy również wszystkich turystów w porze zimowej !

Komfortowe usytuowanie naszych domków gwarantuje bez problemowy dojazd :
- do Białki Tatrzańskiej 5 km (ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska, Terma Bania, sporo dobrych restauracji)
- do Szaflar 11 km ( Termy Gorący Potok i Termy Szaflary)
- do Bukowiny Tatrzańskiej 15 km ( Terma Bukovina, restauracje)
- do Nowego Targu 16 km (największe miasto w okolicy, szlak na największy szczyt Gorc - Turbacz)
- do Zakopanego 28 km 
- do Łysej Polany 18 km ( parking przed szlakiem na Morskie Oko )
- do Niedzicy 18 km ( zamek )
- do Frydmana 6 km ( najbliższa plaża nad jeziorem Czorsztyńskim )
- do Czorsztyna 20 km (zamek i plaża nad jeziorem Czorsztyńskim )
- do Sromowiec Niżnych 25 km (spływ Przełomem Dunajca ) 

Nasze domki są urządzone w stylu superior co oznacza podwyższony standard. W każdym domku mają Państwo do dyspozycji salon z TV, aneks kuchenny, łazienkę, dwie sypialnie oraz werandę z ławeczkami a także oczywiście internet WiFi. Bardziej obszerny opis oraz więcej zdjęć znajdą Państwo na stronie bookingu TUTAJ

Nasza baza noclegowa jest położona na obrzeżach wsi Nowa Biała na Podhalu, w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Cały okoliczny teren jest nieustannie monitorowany 24/h. Nieopodal znajduje się sklep ogólnospożywczy. Obiekt położony jest na skraju lasu łęgowego obok Rezerwatu Przyrody ,,Przełom Białki" oraz rzeki. W porze letniej obficie rosną tutaj wszelkiego rodzaju grzyby oraz jagody. To gratka także dla zapaleńców grzybobrania.  
 
Wielu naszych Przyjaciół przyjeżdżało nad południowe rzeki Polski i szukało miejsca gdzie mogliby wypocząć po całym dniu łowienia. Miejsca gdzie mogliby ukręcić nowe muchy, a gospodarz mógłby im doradzić gdzie warto łowić i jakie przynęty są skuteczne w danym okresie. Dlatego stworzyliśmy swoiste miejsce –  miejsce, które mamy nadzieję z biegiem czasu nierozerwalnie zwiąże się z  wędkarstwem muchowym w południowej Polsce ! Oto one !

Zapisy w zakładce ,,umów się na wyprawę".
YouTube
instagram