Wyprawy indywidualne


Muchowe wyprawy wędkarskie dla wszystkich !


Wędkarskie imprezy indywidualne organizowane są przez nas przez cały rok. Możesz zapisywać się w każdym dowolnym momencie, na każde z naszych muchowych łowisk.


Nie potrafisz łowić na sztuczną muchę?  Lepiej trafić nie mogłeś. Specjalizujemy się w łowieniu wszystkimi muchowymi metodami !

Pod okiem naszego przewodnika wędkarskiego nie tylko nauczysz się łowić metodą muchową ale także poznasz najpopularniejsze rzeki w Polsce oraz złowisz ryby jakich sam nie był byś wstanie dostać. Jesteśmy nad wodą praktycznie codziennie, dlatego bardzo dobrze znamy miejsca żerowania ryb, oraz najświeższe informacje z różnych jej zakątków. Będziesz nad wodą sam na sam z naszym przewodnikiem !
   
Gorskierzeki.pl jako jedyna organizacja w Polsce dysponuje profesjonalną muchową bazą wędkarską znajdującą się w Nowej Białej. W czasie każdej z imprez prowadzić będziemy w naszym obozie warsztaty muchowe związane z produkcją sztucznych much oraz doborem odpowiedniego sprzętu. Dodatkowo oprócz spraw typowo wędkarskich na podwórku jest możliwość spędzenia przyjemnych chwil przy rozpalonym grillu.
 


 
Nie musisz się niczym martwić. We wszystkim pomożemy :
 
- dojazd na łowisko (odbieramy osoby z umówionego miejsca o umówionej porze,a po skończonym łowieniu odstawiamy naszych gości na kwaterę)
- przewodnictwo wędkarskie
- doradztwo sprzętowe
- pomoc w czytaniu wody i odnajdywaniu najatrakcyjniejszych stanowisk ryb
- przez cały czas trwania imprezy-fotografowanie
- nauka wiązania much
- ewentualny posiłek nad wodą typu ognisko
 
W razie pytań prosimy o kontakt:
 gorskierzeki@gmail.com lub telefonicznie +48512619452

Pomożemy ci złowić rybę życia !
 
 
Najlepsze wyprawy muchowe tylko z przewodnikiem wędkarskim w organizacji gorskierzeki.pl !
 
YouTube
instagram