Aktualności

Pstrągi potokowe z naszego ostatniego wyjazdu na rybyPstrągi potokowe z naszego ostatniego wyjazdu na ryby
2019-08-14 // czytaj cały
Niski poziom wody oraz znakomita jej przejrzystość - te dwa aspekty spowodowały że ostatnio udało się nam złowić niezłe pstragi na muche. Oto nasze niektóre muchowe zdjęcia.
Wędkarstwo muchowe w wakacyjnym wydaniuWędkarstwo muchowe w wakacyjnym wydaniu
2019-08-03 // czytaj cały
Miesiące wakacyjne to szczyt sezonu wędkarskiego jeżeli mówimy o wędkarstwie muchowym. To właśnie teraz nad wodą występują niezliczone wręcz ilości owadów, a pstrągi są w swojej szczytowej formie. Świetnie jest łowić wypasione, zdrowe i silne ryby skore to zaciętej walki. Ostatnio łowimy bardzo intensywnie.
Wakacje 2019. A wy jak je spędzacie ?Wakacje 2019. A wy jak je spędzacie ?
2019-07-20 // czytaj cały
Witajcie ! Troszeczkę ostatnio mniej się dzieje na naszej stronie ale to za sprawą sezonu. Dużo łowimy, jeździmy po różnych rzekach i dlatego nie na wszystko wystarcza czasu. Sezon w pełni więc jeśli macie troszeczkę czasu zawitać na Podhale to zapraszamy !
Wyprawa wedkarska do Słowenii 2019 - FotorelacjaWyprawa wedkarska do Słowenii 2019 - Fotorelacja
2019-04-30 // czytaj cały
Kwietniowe wyjazdy do Słowenii stały się już u nas tradycją. Był to trzeci wyjazd w naszym wykonaniu. Tradycyjnie na Słowenii spędziliśmy prawie tydzień. Z roku na rok teren mamy coraz bardziej zbadany a teraz mogę już powiedzieć, że wiemy na 100 % gdzie szukać marmura, a które miejsca zupełnie odpuścić. Zapraszam na relację z muchowego raju !
Jesienne nimfowanie nad BiałkąJesienne nimfowanie nad Białką
2018-10-29 // czytaj cały
Jak jesień to lipienie, a jak podwyższona i mętna woda to nimfa. Razem z naszą kursantka zabraliśmy się ostro do roboty. Warunki nie były łatwe ale jakoś daliśmy radę :-)
Program ,,Taaaka Ryba" z Białki i Czarnego DunajcaProgram ,,Taaaka Ryba" z Białki i Czarnego Dunajca
2018-09-14 // czytaj cały
Przypomnijmy sobie dwa naprawdę ciekawe odcinki programu Jurka Biedrzyckiego ,,Taaaka Ryba". Jurek był wspaniałym i ciepłym człowiekiem, a praca na planie tego programu u jego boku było niesamowitym przeżyciem. Bardzo dobrze wspominam te chwile, dlatego przypomnijmy sobie je jeszcze raz. Zapraszam serdecznie.
Dwa dni łowienia i zwiedzania za namiDwa dni łowienia i zwiedzania za nami
2018-07-17 // czytaj cały
Jak na muchę to Podhale, a jak Podhale to i tutejsze atrakcje ! Wspólnie z Marcinem i Mateuszem łowiliśmy nad Białka i nad Dunajcem. Był też czas na odwiedzenie ośrodka zarybieniowego w Łopusznej, zwiedzenie tradycyjnej góralskiej bacówki a także naszej pracowni pszczelarskiej !
Łowienie ryb z przewodnikiem. Zdjęcia !Łowienie ryb z przewodnikiem. Zdjęcia !
2018-06-10 // czytaj cały
Pan Piotr powrócił do wędkarstwa muchowego po prawie 35 latach. Jak sam stwierdził bawił się przy tym jak małe dziecko. Wraz z naszym przewodnikiem Szymkiem odwiedził rzeki Czarny Dunajec oraz Białkę. Stwierdził że Podhalańskie pstrągi są przecudowne. Z tego cieszymy się i my !
Za nami kolejna udana wyprawa wędkarska na rzekach Podhala !Za nami kolejna udana wyprawa wędkarska na rzekach Podhala !
2018-05-27 // czytaj cały
Maj, soczysta zieleń, krystaliczna rzeka i sporo pstrągów potokowych. Tak pokrótce można streścić nasza minioną wyprawę muchową. Nasi kolejni goście przyjechali z USA, a Kamil nasz przewodnik wędkarski pokazał im jak w pigułce wygląda wędkarstwo muchowe nad Białką.
Z wizytą w profesjonalnej hodowli łososiaZ wizytą w profesjonalnej hodowli łososia
2018-05-20 // czytaj cały
Przy okazji wizyty w Norwegii udało nam się odwiedzić profesjonalną hodowlę łososi. Szczerze mówiąc hodowla to chyba niewłaściwe słowo w tym przypadku. Tak naprawdę była to ogromna, skomputeryzowana fabryka tych ryb. Zakłady Grieg Seafood są wiodącym światowym producentem łososi, których zdolność produkcyjna wynosi 90 000 ton tuszy łososia rocznie.
poprzednia « 1 2 3 [4] 5 ... 25 » następna
YouTube
instagram