Aktualności

Słowenia 2018 - fotorelacja z naszej wędkarskiej wyprawySłowenia 2018 - fotorelacja z naszej wędkarskiej wyprawy
2018-04-09 // czytaj cały
Słowenia - wędkarski raj, śni się po nocach niejednemu muszkarzowi, który już tam był.
Po zeszłorocznej wyprawie wiedziałem, że musimy tam wrócić zwartą ekipą i w tym roku. Jak było tym razem ? Oto relacja. Zapraszam serdecznie !
Zima w pełni a my łowimy na muchę !Zima w pełni a my łowimy na muchę !
2018-02-21 // czytaj cały
Mróz, śnieg i zimy wiatr tak w skrócie można opisać dzisiejszą aurę nad wodą. Wraz z Łukaszem wybraliśmy się nad Białkę. Warunki nie były łatwe ale dzień spędziliśmy bardzo aktywnie i sympatycznie.
Wesołych Świąt !Wesołych Świąt !
2017-12-24 // czytaj cały
W tym świątecznym już czasie chcielibyśmy życzyć wszystkim wędkarskim zapaleńcom dużo zdrowia i radości ! Zadowolenia z życia oraz samych sukcesów. A w nadchodzącym nowym roku więcej wędkarskich dni i rekordowych okazów na muchę !
Wodom cześć !
Słowenia 2018 ! Kolejny wyjazd w dniach 3-7.04.2018Słowenia 2018 ! Kolejny wyjazd w dniach 3-7.04.2018
2017-10-06 // czytaj cały
Zapraszamy na kolejną ekskluzywną wycieczkę do marmurkowego raju ! Wyjeżdżamy początkiem kwietnia, czyli w najlepszym miesiącu w roku do złowienia tej niesamowitej i unikatowej ryby. Marmorata to endemiczny gatunek i występuje tylko w niewielu miejscach na ziemi. Gwarantujemy, że na wyprawie z nami będziesz miał z nią kontakt !
Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na InstagramZapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Instagram
2017-09-26 // czytaj cały
Od jakiegoś czasu staramy się być aktywni na Instagram. Zachęcamy do odwiedzenia naszego profilu i do zostawienia lajka !
Kolejna lekcja łowienia na sztuczną muchęKolejna lekcja łowienia na sztuczną muchę
2017-09-04 // czytaj cały
W ostatnich dniach sezonu pstrągowego mieliśmy przyjemność przeszkolenia chłopaków, którzy chcieli zacząć przygodę z wędkarstwem muchowym. Poznali więc techniki łowienia na sztuczna muchę, dowiedzieli się jakie obierać stanowiska aby złowić daną rybę a także zdobyli wiedzę na temat naszych Podhalańskich górskich rzek !
Muchowe wakacje na PodhaluMuchowe wakacje na Podhalu
2017-08-17 // czytaj cały
Co prawda nie dodaję tutaj zbyt wielu wędkarskich zdjęć, ale z całą pewnością mogę powiedzieć, że w te mijające już wakację ryby nieźle współpracowały. Z braku czasu nie dodawałem częstych aktualności ale postaram się to nadrobić. Zdjęć jest sporo.
Lipcowa nauka wędkarstwa muchowegoLipcowa nauka wędkarstwa muchowego
2017-08-02 // czytaj cały
Wakacje, pełne słońce, górska rzeka. W takich okolicznościach odbyliśmy jedno z naszych ostatnich spotkań nad wodą. Denis dojechał z Ukrainy, Michał z kolei z Islandii. W takim gronie spenetrowaliśmy środkowy bieg rzeki Białki !
Wędkarstwo muchowe na SłowacjiWędkarstwo muchowe na Słowacji
2017-06-18 // czytaj cały
Słowacja zawsze raczyła nas pięknymi pstrągami. Co więcej - pstrągi łowiliśmy tutaj w dużych ilościach ! Dlatego korzystając z dobrej pogody, wybraliśmy się kolejny raz w muchowe rejony Słowacji. Jak było ? Zobaczcie sami...
Krajobrazowy odcinek rzeki BiałkiKrajobrazowy odcinek rzeki Białki
2017-06-13 // czytaj cały
Pewnie wielu z was, chociaż nie wszyscy, wiedzą w jakiej okolicy płynie rzeka Białka. Jej bieg rozpoczyna się wysoko w Tatrach dlatego widoki, otoczenie oraz całościowe doznania estetyczne są niesamowite i niespotykanie. Tym razem łowiliśmy tuż przy granicy Tatrzańskiego Parku Narodowego.
YouTube
instagram