Baza noclegowa

  
Gorskierzeki.pl zaprasza wszystkich wędkarzy do naszej nowo powstałej bazy wędkarskiej !

Obłazówka  to domki letniskowe dla całej rodziny u podnóża Tatr. Położone są nad samym brzegiem rzeki Białki, na granicy rezerwatu przyrody ,,Przełom Białki". Jest to wprost idealna baza wypadowa do najbardziej popularnych atrakcji na Podhalu. W okół miejscowości Nowa Biała, gdzie zlokalizowana jest nasza baza roztaczają się pasma gór - Gorców, Pienin i Tatr. Z naszej działki mają Państwo doskonały widok na Przełom Białki nad którym górują trzy potężne Tatrzańskie szczyty tj. Łomnica, Durny Szczyt i Mały Durny Szczyt. 

Zapraszamy również wszystkich turystów w porze zimowej !
Do Białki Tatrzańskiej, a więc zimowego kurortu narciarskiego mają Państwo zaledwie kilka kilometrów, to niespełna 10 minut podróży samochodem. Dodatkowo jest to miejsce na uboczu, więc z całą pewnością stuprocentowy spokój będzie kwestią bardzo zauważalną podczas wypoczynku.

Komfortowe usytuowanie naszych domków gwarantuje bez problemowy dojazd :
- do Rezerwatu Przyrody ,,Przełom Białki" 200 m
- do Białki Tatrzańskiej 5 km (największy ośrodek narciarski w Polsce Kotelnica Białczańska , Terma Bania, sporo dobrych restauracji)
- do Szaflar 11 km (Termy Gorący Potok i Termy Szaflary)
- do Bukowiny Tatrzańskiej 15 km (Terma Bukovina, restauracje)
- do Nowego Targu 16 km (największe miasto w okolicy, szlak na największy szczyt Gorców - Turbacz)
- do Zakopanego 28 km 
- do Łysej Polany 18 km (parking przed szlakiem na Morskie Oko)
- do Niedzicy 18 km (zamek)
- do Frydmana 6 km (najbliższa plaża nad jeziorem Czorsztyńskim )
- do Czorsztyna 20 km (zamek i plaża nad jeziorem Czorsztyńskim )
- do Sromowiec Niżnych 25 km (spływ Przełomem Dunajca, szlak na najwyższy szczyt Pienin - Trzy Korony ) 
- do Krościenka nad Dunajcem 27 km (szlak na Sokolicę w Pieninach oraz na Trzy Korony, wędkarski odcinek specjalny OS Dunajec)
 
Nasze domki są urządzone w stylu superior co oznacza podwyższony standard. W każdym domku mają Państwo do dyspozycji salon z TV, aneks kuchenny, łazienkę, dwie sypialnie oraz werandę z ławeczkami a także oczywiście internet WiFi. Bardziej obszerny opis oraz więcej zdjęć znajdą Państwo na stronie bookingu TUTAJ

Nasza baza noclegowa jest położona na obrzeżach wsi Nowa Biała na Podhalu, w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Cały okoliczny teren jest nieustannie monitorowany 24/h. Nieopodal znajduje się sklep ogólnospożywczy. Obiekt położony jest na skraju lasu łęgowego obok Rezerwatu Przyrody ,,Przełom Białki" oraz alpejskiej rzeki Białki (wędkarski dziki odcinek ,,złów i wypuść"). W porze letniej obficie rosną tutaj wszelkiego rodzaju grzyby oraz jagody. To gratka także dla zapaleńców grzybobrania.  
 
Wielu naszych Przyjaciół przyjeżdżało nad południowe rzeki Polski i szukało miejsca gdzie mogliby wypocząć po całym dniu łowienia. Miejsca gdzie mogliby ukręcić nowe muchy, a gospodarz mógłby im doradzić gdzie warto łowić i jakie przynęty są skuteczne w danym okresie. Dlatego stworzyliśmy swoiste miejsce –  miejsce, które mamy nadzieję z biegiem czasu nierozerwalnie zwiąże się z  wędkarstwem muchowym w południowej Polsce ! Oto one !

Zapisy w zakładce ,,umów się na wyprawę".
YouTube
instagram