Nowy apartament dla wędkarzy do wynajęcia

2021-04-09 //Wstecz
Nowy apartament dla wędkarzy do wynajęciaOferujemy zupełnie nowy, wykończony drewnem apartament do wynajęcia dla dwóch osób lub pary z możliwością dostawienia dodatkowego łóżka. Obiekt znajduje się zaraz obok rezerwatu przyrody Przełom Białki który jest najbardziej znany ze scen Janosika. Rzeka Białka przepływa w odległości 300 m od kwatery. Idealne miejsce na weekend wędkarski lub dłuższy pobyt w sąsiedztwie rezerwatu przyrody oraz dzikiej górskiej rzeki !Przytulne lokum wyposażone jest w kompletny aneks kuchenny, TV, łazienkę oraz miejsce do wypoczynku w naszym ogrodzie. Dostępny jest też oczywiście parking a cały obiekt jest nieustannie monitorowany. 

Do rzeki Białki 2 minutki spacerkiem. Rzeka Biały Dunajec przepływa 15 km od naszego obiektu a Dunajec oddalony jest o około 5 km. 

Do Białki Tatrzańskiej gdzie zlokalizowane są markety, restauracje oraz Termy a także wyciągi narciarskie mają Państwo niespełna 7 km.

Z naszej działki mają Państwo piękny widok na Przełom Białki nad którym górują Tatry. Jak widać wszystko jest na miejscu więc serdecznie zapraszamy !

Więcej informacji oraz rezerwacje:
Tel.: 512619452
email: gorskierzeki@gmail.com

Zdjęcia naszego apartamentu dla wędkarzy :

YouTube
instagram